pulpit pracownika enova

Obieg informacji z enova. Logowanie pracownika do modułu Pulpit Pracownika

Chcesz lepiej zorganizować pracę w firmie w dobie pandemii? Pozwól, aby enova logowała pracownika do wszystkich jego danych kadrowych. Narzędzie, o którym mówimy w tym artykule, to moduł Pulpit Pracownika. Aplikacja doskonale wesprze Cię w administracji, a Twoim pracownikom zapewni wgląd w ich dokumenty o dowolnej porze dnia i w dowolnym miejscu.

Zalety ERP enova – logowanie pracownika do modułu Pulpit Pracownika

O systemie ERP enova napisaliśmy już wiele. Jego główne zalety, takie jak chociażby ekspresowa automatyzacja powtarzalnych i żmudnych procesów w firmie, przedstawiliśmy w osobnym artykule Koniec chaosu z fakturami w firmie. Program do księgowości enova składa się z wielu pomocnych w codziennej pracy modułów, takich jak m.in. Faktury i Handel czy Elektroniczne Wyciągi Bankowe. Dziś zajmujemy się kolejnym z nich, czyli enova – Pulpit Pracownika.

W systemie ERP enova logowanie pracownika do jego wszystkich danych trwa zaledwie kilka chwil. Wprowadzenie modułu Pulpit Pracownika pozwoli Ci:

 • Znacznie przyspieszyć przepływ informacji. ERP enova pulpit pracownika to moduł, który pomoże Ci łatwiej informować pracowników o ważnych kwestiach związanych z ich sprawami kadrowymi.

 • Lepiej zorganizować pracę. Przeznaczasz zbyt dużo czasu na sprawy dotyczące organizacji firmy? Obieg dokumentów jest wolny i mało efektywny? Z enova365 Pulpit Pracownika to już przeszłość.

 • Zautomatyzować zarządzanie sprawami administracyjnymi. Czy zdarza się, że w Twojej firmie giną czasem jakieś dokumenty lub są przeoczone ważne terminy? Nie z Pulpitem Pracownika.

 • Poprawić efektywność operacyjną. Wykonuj zadania szybciej, lepiej i o wiele łatwiej. Pomoże Ci w tym ERP enova – Pulpit Pracownika.

 • W prostszy sposób zarządzać zasobami ludzkimi. Twoja firma rośnie, a w raz z nią zasób kadrowy? Czas na rozwiązania kompleksowe i proste, takie jak moduł Pulpit Pracownika.

Enova365 dla pracownika to udostępnianie danych w kilka sekund

Czym wyróżnia się moduł enova Pulpit Pracownika? Przede wszystkim możliwością ulepszenia obiegu elektronicznych wniosków pracowniczych w Twojej firmie. Każda z zatrudnionych przez Ciebie osób może z poziomu aplikacji wykonać szereg czynności, które są codziennością w każdym miejscu pracy. ERP enova365 Pulpit Pracownika pozwala zatrudnionym przede wszystkim:

 1. Kontrolować dni urlopowe. Każdy pracownik korzystający z Pulpitu Pracownika może szybko zweryfikować, ile dni urlopu ma jeszcze do wykorzystania.

 2. Składać wnioski o urlopy. Pracownicy mogą też składać swoje wnioski urlopowe. Będą one przekazywane w ramach obiegu dokumentów bezpośrednio do Ciebie.

 3. Składać wnioski kadrowe. ERP enova Pulpit Pracownika pozwala szybko wnioskować o zmianę danych osobowych, podatkowych, numeru dokumentu tożsamości, konta bankowego, a nawet o ubezpieczenie członka rodziny.

 4. Przeglądać dane pracownicze. Pracownicy mogą w kilka chwil uzyskać dostęp do swojego czasu pracy i ewentualnych nadgodzin.

 5. Pilnować badań lekarskich i szkoleń BHP. ERP enova i logowanie pracownika przez Pulpit Pracownika to także dostęp do terminów ważności najważniejszych badań i szkoleń.

 6. Przeglądać wynagrodzenia. Korzystając z Pulpitu Pracownika każdy zatrudniony ma rzeczywisty wgląd w swoje kwoty wynagrodzeń.

 7. Drukować dokumenty. Pulpit Pracownika pozwala na wydruki raportów kadrowych, pasków wypłat czy rocznych kart wynagrodzeń.

Jak działa enova Pulpit Pracownika w firmie?

W praktyce enova365 Pulpit Pracownika to narzędzie, które zrewolucjonizuje Twój kontakt z pracownikiem. Przede wszystkim, wszyscy zatrudnieni w Twojej firmie będą mieli stały dostęp do swoich najaktualniejszych danych. Dzięki funkcji enova365 dla pracownika oszczędzisz czas swój, ale i swojej kadry. Przekazuj szybko najważniejsze informacje, dowiaduj się o planowanych urlopach, miej wgląd w aktualne dane pracowników. Z Pulpitem Pracownika zyskają także Twoi pracownicy!

Koniec z wysyłką maili z podaniami o urlopy.

Koniec z zapominaniem o okresowych badaniach i szkoleniach BHP.

Koniec z ciągłymi pytaniami o dni urlopu do wykorzystania.

Wszystkie te kwestie załatwi za Ciebie wydajny system enova Pulpit Pracownika. Funkcja enova logowanie pracownika do danych kadrowych to wsparcie dla firm, które zatrudniają kilka, a nawet kilkadziesiąt osób.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jakie daje enova Pulpit Pracownika, skontaktuj się z nami. Od lat wdrażamy tego typu rozwiązania u naszych Klientów, tak jak w przypadku modułu Kadry Płace w RegiTech. Zrewolucjonizuj codzienną pracę z systemem enova!