bieżący dostęp do rachunków

Bieżący dostęp do rachunków bankowych z enova

W programie do księgowości zawsze brakowało Ci szybkiego dostępu do danych z konta? Wypróbuj enova365 Webservices i moduł Elektroniczne Wyciągi Bankowe. Opcja zintegruje konto z systemem enova. Plusy? Nie musisz już logować się osobno do systemu bankowości elektronicznej, by trzymać swoje firmowe finanse w ryzach! 

O systemie enova napisaliśmy już wiele. Program jest przydatny m.in. do porządkowania i zarządzania firmowymi fakturami czy sprawami kadrowymi. Od niedawna można też korzystać z nowej funkcji enova – integracji rachunku bankowego z systemem ERP. Na czym ona polega? 

Czym jest enova365 Webservices moduł Elektroniczne Wyciągi Bankowe? 

Jak połączyć swój rachunek bankowy z programem do księgowości? Teraz to możliwe dzięki rozwiązaniu enova365 Webservices i specjalnemu modułowi Elektroniczne Wyciągi Bankowe. Webservices to mechanizm dwustronnej komunikacji pomiędzy systemami, opartej o sieć internet. Wymiana informacji jest automatyczna, dane są na bieżąco aktualizowane, a Ty nie musisz już logować się osobno do systemu bankowości elektronicznej. 

Webservices jest dostępny dla wszystkich, korzystających z modułu dodatkowego enova365 Elektroniczne Wyciągi Bankowe. Jak to działa w praktyce? Moduł automatycznie zaczytuje do systemu wyciągi bankowe pobrane ze strony banku w formie pliku elektronicznego. Obecnie umożliwia importowanie danych z niemal wszystkich banków w PolsceTo jedno z wielu rozwiązań enova (sprawdź koniecznie też inne ciekawe funkcje programu), które usprawniają codziennprocesy w firmie. 

Plusy modułu Elektroniczne Wyciągi Bankowe w Twojej firmie 

Zastanawiasz się, jak Webservices moduł Elektroniczne Wyciągi Bankowe mogą pomóc w Twojej pracy? Oto kilka najważniejszych zalet nowego rozwiązania:   

  1. Oszczędność czasu.Funkcja enova365 Elektroniczne Wyciągi Bankowe wspiera osobę odpowiedzialną za rozliczenia na wszystkich etapach pracy z wyciągiem bankowym. To znacznie upraszcza codzienne czynności Twoich pracowników. 
  2. Pełna automatyzacja procesów.Moduł enova365 Elektroniczne Wyciągi Bankowe automatycznie zaczytuje do systemu wyciągi bankowe pobrane ze strony banku w formie pliku elektronicznego. To szybkie i intuicyjne działanie, które poprawia wydajność pracy w Twojej firmie. 
  3. Tylko aktualne informacje.Dane importowane są do Ewidencji Środków Pieniężnych w postaci raportu zawierającego operacje bankowe oraz wpłaty i wypłaty. Masz więc dostęp do wszystkich bieżących informacji finansowych bezpośrednio w systemie ERP. 
  4. Gwarancja bezpieczeństwa.Webservices to pełne wsparcie przedsiębiorcy i jakościowy produkt dla każdej firmy. Rozwiązanie zapewnia weryfikację poprawności danych, pracę w oparciu o zaufane certyfikaty i pełną gwarancję bezpieczeństwa. 

100% dostępności Elektronicznych Wyciągów Bankowych 

W założeniu rozwiązanie umożliwia importowanie wyciągów bankowych z niemal wszystkich banków w Polsce. Obecnie dostępnych jest ponad 100 różnych formatów importu. Nie znajdujesz tam swojego banku? Zgłoś ten fakt producentowi enova365 – stworzy bezpłatnie nowy format importu na podstawie odpowiednich dokumentów z banku dostarczonych przez Klienta. 

Bieżący dostęp do rachunków bankowych z enova. Czy to dla mnie? 

Nadal zastanawiasz się, czy w Twojej firmie potrzebny jest kompleksowy system, taki jak enova365 Webservices i moduł Elektroniczne Wyciągi Bankowe?   Jeśli: 
  • Twój dział księgowy potrzebuje jeszcze bardziej kompletnej i udokumentowanej informacji o przepływach środków na rachunkach bankowych, 
  • Firmowy dział handlowy wymaga wsparcia, aby lepiej i szybciej funkcjonować, 
  • Dział windykacyjny nie może nadążyć z pracą i pomóc może mu tylko automatyzacja, 
To koniecznie rozważ wprowadzenie rozwiązań, które zrewolucjonizują Waszą pracę! 

Wdrożenie enova w firmie 

Jak podsumować Webservices? W dużym skrócie pozwala on uzyskać pełen dostęp do aktualnych danych o stanie konta w programie do księgowości – co najważniejsze, bez konieczności osobnego logowania się do systemu bankowości elektronicznej.  

Odkryj funkcjonalność, która umożliwia prowadzenie operacji bankowych bezpośrednio w systemie ERP. Wybierz enova365 Webservices i jedną z funkcjonalności, czyli Elektroniczne Wyciągi Bankowe. 

Chcesz łatwo zintegrować w swojej firmie tego typu rozwiązania? Skontaktuj się z nami. 

Od wielu lat pomagamy naszym Klientom wdrożyć w ich biznesach nowoczesne opcje i moduły, które przekładają się na większą automatyzację procesów.