O nas

O nas

Starlit to zespół ekspertów zajmujących się różnymi procesami biznesowymi. Razem tworzymy kompleksowe rozwiązanie dla każdej firmy. Łączy nas wieloletnie doświadczenie w biznesie, księgowości i pasja do zdobywania wiedzy. Tworzymy firmę, w której wspieramy się wzajemnie.

Na czele firmy
Starlit stoją:

Joanna Olczyk
Joanna Olczyk

Prezes Zarządu i założycielka Starlit Accounting Sp. z.o.o.

Największą satysfakcję z pracy daje mi pozytywne rozwiązywanie problemów, z którymi jako księgowe spotykamy się codziennie. Wieloletnia praktyka pozwala mi stosować skuteczne rozwiązania, nawet pod największą presją. Ukończyłam studia magisterskie z finansów i rachunkowości, lecz wraz ze zdobywaniem kolejnych doświadczeń wciąż chciałam poszerzać swoją wiedzę. Zrobiłam to kończąc studia MBA na Franklin University w Stanach Zjednoczonych.

W Starlit łączę wiedzę z praktyką. Zajmuję się doradztwem operacyjnym i strategicznym, tworzeniem procesów biznesowych, a także rachunkowością. Od zawsze myślałam o stworzeniu firmy zgodnie z duchem well being. Gdy 10 lat temu zdecydowałam się założyć Starlit, byłam przekonana, że mogę połączyć to z wyjątkową dbałością o pracowników. Każdego dnia dostrzegam, że był to właściwy ruch!

Chwile wolne od pracy spędzam tańcząc, medytując i pływając pod żaglami.

Aleksandra Olszówka
Aleksandra Olszówka

Członek Zarządu i współwłaścicielka Starlit Accounting Sp. z o.o.

Jestem kierownikiem działu księgowego w Starlit. Odpowiadam za zarządzanie zespołem księgowym, wsparcie organizacyjne oraz nadzór nad procesami strategicznymi. Wieloletnia praca przy pozyskiwaniu dofinansowań unijnych pozwoliła mi zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania projektami. Dzięki temu potrafię dokładnie zrozumieć strategiczne procesy oraz ich skutki zachodzące w firmach naszych Klientów. W połączeniu z poczuciem dobrze wykonanego zadania i osiągnięciem oczekiwanych przez Klienta efektów – daje mi to największą satysfakcję z pracy w Starlit.

Uwielbiam się rozwijać. Właśnie dlatego, po uzyskaniu tytułu magistra finansów i rachunkowości w Polsce, zdecydowałam się na studia MBA na Franklin University w Stanach Zjednoczonych.

W wolnym czasie lubię podróżować po Hiszpanii i Wyspach Kanaryjskich. To właśnie tam chciałabym spędzić emeryturę. Kiedy czas nie pozwala mi na podróże – testuję i próbuję odtwarzać w swojej kuchni dania z całego świata.

KORZYŚCI

  • Stałe wsparcie doradców podatkowych i radców prawnych.
  • Szybkość realizacji, dzięki dedykowanemu opiekunowi firmy oraz stałemu wsparciu doradców podatkowych i prawników o różnych specjalizacjach
  • Poprawność, ponieważ dbamy o to, żeby Twoja księgowość była weryfikowana przez dwie niezależne osoby
  • Spokój o poufne dane, dzięki dedykowanym rozwiązaniom odpowiedzialnym za szyfrowanie i kopie zapasowe
  • Bezpieczeństwo wynikające z wielokrotnie wyższego OC od wymaganego minimum
  • Wygodę i elastyczność, dzięki nowoczesnemu systemowi klasy ERP enova365, który obsługuje wystawianie faktur, prowadzenia magazynu, generowanie raportów i wiele więcej, a wszystko to można zautomatyzować
  • Łatwość komunikacji, ponieważ o sprawach księgowych mówimy w biznesowy sposób
  • Wygodę i elastyczność, dzięki nowoczesnemu systemowi klasy ERP enova365, który obsługuje wystawianie faktur, prowadzenia magazynu, generowanie raportów i wiele więcej, a wszystko to można zautomatyzować
  • Łatwość komunikacji, ponieważ o sprawach księgowych mówimy w biznesowy sposób

Referencje

WILCZYNSKY Sp. z o.o. Tomasz Wilczyński — Prezes Zarządu

Bardzo pomocni pracownicy cechujący się wysoką kulturą osobistą i ogromną wiedzą zawsze służą pomocą, są na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa.

Do napotkanych przeszkód podchodzą z należytym zaangażowaniem a nietypowe problemy są zawsze błyskawicznie rozwiązywane.

Współpraca z Starlit zawsze przebiegała płynnie oraz bez zakłóceń dlatego oceniam Starlit jako solidnego i godnego polecenia partnera do prowadzenia księgowości.

Stowarzyszenie OTWARTE KLATKI Paweł Rawicki — Wiceprezes Stowarzyszenia

Rozpoczęliśmy współpracę ze Starlit Accounting sp. z o. o. w ważnym momencie dla dalszego rozwoju naszej inicjatywy. Wsparcie księgowe, którego udzieliła nam firma, było natychmiastowe, kompleksowe i w pełni rzetelne. Dzięki Starlit wdrożyliśmy też nowoczesny ERP enova, który wspiera m.in. działania naszego sklepu internetowego.

WEBINI Sp. z o.o. Damian Maślej — Prezes Zarządu

Nasze platformy internetowe to dynamika, zmiany i ciągła nauka. Do tematów księgowych szukaliśmy więc firmy, która za nami nadąży. Stąd w 2016 roku wybór Starlit.

Firma Starlit, przez ostatnie trzy lata, pomogła nam: gasić sytuacje kryzysowe, przeprowadzać nawet trudne procesy, realizować bieżące tematy. Starlit nie musiał nas długo przekonywać do zalet programu enova365. Dzięki niemu na bieżąco wprowadzamy do systemu faktury kosztowe i wystawiamy te sprzedażowe. Oprogramowanie enova pozwala na podgląd tego, co dzieje się w firmie od strony kosztów, spłat i zapłat za faktury.

Jednoosobowa działalność gospodarcza Jakub Jarzyński — Właściciel firmy

Chciałbym podziękować firmie STARLIT za profesjonalną i bardzo szybką obsługę w zakresie wsparcia przy błędach w rozliczeniu podatku dochodowego przed Urzędem Skarbowym w Warszawie. Po kontakcie z firmą Starlit otrzymałem natychmiastowe wsparcie i pomoc. (...) Bez zbędnych pytań, długiego oczekiwania, a koszt jak na taką usługę – poniżej oczekiwań.

MH GLOBAL s.r.o Mr. An Keun Kim — Prezes Zarządu

They are in charge of accounting services for the ltd company, helped us with polish documents. They also verified our books from previous years and also helped us with finding a lawyer.

The most important strength of Starlit Acc. sp. z o.o. include excellent ability to organize time, loyalty, creativity and systematic. Written records led to a high level. Thanks to their precision we have on the accuracy of the documents could always rely on.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kacper Górski — Przezes Zarządu

Współpracuję z firmą Starlit ledwie parę miesięcy, już teraz zdecydowanie polecam ze względu na:

— Wielką zaletą jest terminowość i dostępność w razie problemów z dokumentami.
— Jak chcecie gospodarniej zarządzać swoimi finansami, to firma Wam doradzi jak to zrobić (w tym z wykorzystaniem międzynarodowych rozwiązań).
— Skorygowali mi wiele błędów za poprzedni rok, z czasów kiedy miałem księgowość w innej firmie.

PMTH Sp. z o. o. Roman Cisek — Prezes Zarządu

Po trwającej już ponad półtora roku współpracy możemy potwierdzić, że Starlit to rzetelny partner biznesowy. Firmę cechuje terminowość i elastyczność działania. W przypadku naszego sektora jest to nieocenionym atutem.

Codzienna współpraca ze Starlit obejmuje newralgiczne obszary działania PMTH. Firma obsługuje audyty, świadczy usługi w zakresie emisji obligacji i weksli, tworzy system statystyki handlu towarami – INTRASTAT, rozlicza import i eksport towarów, a także transakcje wielowalutowe.

Stowarzyszenie OLYMPIC WROCŁAW Konrad Łągiewczyk — Wiceprezes Zarządu

Starlit współpracuje z nami w zakresie kompleksowej obsługi księgowej i obsługi kadrowo-płacowej. Usługi realizowane są rzetelnie i terminowo. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera współpracy i prowadzenie dokumentacji z najwyższą starannością powodują, że możemy polecić Firmę Starlit jako rzetelnego partnera w zakresie usług księgowych.

Zobacz więcej zadowolonych klientów

sprawdź

Umów się z nami na spotkanie.
Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Umów się na spotkanie