RegiTech i enova. Moduł Kadry Płace już u naszego Klienta!

Przejście na enovę? To temat szczególnie bliski RegiTech. Wrocławska spółka wdraża od tego roku moduł Kadry Płace. Co ciekawe, nasz Klient łączy go z własnym systemem – Rejestracja Czasu Pracy RegiTech. Przeczytaj, jak rozwiązanie to sprawdza się w praktyce i… zainspiruj się do zmian w Twojej firmie!

Poniższy artykuł powstał we współpracy z RegiTech – firmą, która zdecydowała się skorzystać z naszego merytorycznego wsparcia i przeniosła sprawy kadrowo-płacowe do programu enova. Poniżej przeczytasz, jak przebiegł ten proces i jakie korzyści przyniósł firmie.
Prowadzisz biznes i szukasz nowych możliwości rozwoju? Skontaktuj się z nami. Dowiedz się, w których obszarach można zautomatyzować pewne powtarzalne procesy w firmie i jak my możemy Ci w tym pomóc!

Nowy wymiar bezpieczeństwa z RegiTech

RegiTech to spółka z Wrocławia, która od 2005 roku działa w obszarach związanych z bezpieczeństwem przedsiębiorstw i redukcją kosztów ich funkcjonowania. Wieloletnie doświadczenie współzałożycieli w zakresie dostarczania rozwiązań zabezpieczających pozwoliło opracować i wdrażać własny System Rejestracji SR-RegiTech. Jego niezawodność, duża liczba modułów dodatkowych (w tym m.in. RCP – Rejestracja Czasu Pracy), a także możliwość dowolnej rozbudowy sprawia, że rozwiązanie cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród klientów z różnych branż.
RegiTech dostarcza swoje produkty – urządzenia do rejestracji zdarzeń, a także oprogramowanie do nich – największym graczom rynkowym. Wśród klientów wymienić można firmy, takie jak m.in. Dr. Schneider, Scania, Bolsius czy TTS. Więcej informacji znajdziesz na stronie Regitech.

Dlaczego właśnie enova?

Nasz Klient, RegiTech, zdecydował się ujednolicić swoje oprogramowanie i, co za tym idzie, w pełni wykorzystywać możliwości systemu, na którym obecnie wspólnie pracujemy – ERP enova. Warto wspomnieć, że do tej pory firma pracowała na innym programie niż jej dotychczasowe biuro rachunkowe. Taka rozbieżność mogła być więc dość problematyczna w codziennych działaniach.

Jaki program do faktur wybrać?

Oprogramowanie enova to w pełni inteligentne rozwiązanie. Samo dokonuje wielu obliczeń oraz ma liczne algorytmy analizujące i interpretujące dane -  mówi Radosław Krzypkowski, Prezes Zarządu RegiTech
Spośród modułów, takich jak chociażby te dotyczące księgowości, CRM czy obsługi projektów wybraliśmy kadry i płace. Po naszej stronie jest Rejestracja Czasu Pracy, a po stronie oprogramowania enova – rozliczanie wynagrodzenia - podsumowuje Radosław Krzypkowski, Prezes Zarządu RegiTech

Moduł Kadry Płace w enovie

Kadry Płace to jeden z podstawowych i najchętniej wybieranych modułów ERP enova. O programach typu Enterprise Resource Planning (w skrócie ERP), czyli Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa, pisaliśmy więcej m.in. w artykule 5 ciekawych funkcji oprogramowania księgowego ERP enova. Kadry Płace pomagają jeszcze efektywniej zarządzać pracownikami oraz gromadzić podstawowe dane dotyczące zatrudnienia osób w firmie. Główne zalety i możliwości modułu to:
  • odwzorowanie struktury firmy – moduł dokładnie odzwierciedla strukturę danej organizacji – nawet jeśli ta jest dość rozbudowana,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi – dzięki modułowi zarządzanie zespołem jest skuteczne, ale i bardziej intuicyjne; usprawnia on m.in. proces ocen pracowniczych, ewidencjonuje kursy i szkolenia, planuje procesy rekrutacji,
  • dostęp do informacji pracowniczych – moduł to łatwy i szybki dostęp do pełnej informacji o pracownikach (gromadzi m.in. dane personalne pracowników lub zleceniobiorców, informacje o członkach rodzin czy zasadach wynagrodzenia),
  • ewidencja i naliczanie – moduł pozwala określać wynagrodzenia pracownicze (rozlicza etaty i umowy), zasiłki chorobowe, podatki i składki ZUS,
  • kalendarze – program definiuje harmonogramy czasu pracy (także wielozmianowej), odnotowuje odstępstwa od grafiku – wszystko to w zgodzie z obowiązującymi standardami prawnymi.
Moduł Kadry Płace enova można łatwo połączyć z automatycznymi rejestratorami czasu pracy (RCP). Dokładnie tak, jak w przypadku naszego Klienta – RegiTech. Rozwiązania świetnie się uzupełniają i pozwalają na swobodną wymianę danych.

Jak zmienić swój program do księgowości?

Jesteś na etapie zmian w firmie? Szukasz nowego programu, który wesprze Twoje rozliczenia? Zastanawiasz się: biuro rachunkowe czy własna księgowa? A może chciałbyś nawiązać współpracę z nową księgowością? Zapraszamy do lektury przydatnego w tym wypadku tekstu Jak bezboleśnie zmienić biuro rachunkowe, a także do kontaktu z nami.
Zmiany księgowe w firmie to zawsze rewolucja. Jednak z naszą pomocą przejdziesz przez nie bezboleśnie!