Polecaj i zarabiaj, czyli Program Partnerski Starlit

Współpracujemy już od dłuższego czasu? Jesteś zadowolony z naszego wsparcia? A może chcesz po prostu polecać nasze usługi i na tym zarabiać? Jeśli tak – zapraszamy do współpracy. Sprawdź, co oferujemy w Programie Partnerskim Starlit.

Nowości w Programie Partnerskim Starlit

Znasz osoby potencjalnie zainteresowane naszymi usługami? Dołącz do Programu Partnerskiego Starlit, polecaj nas i zarabiaj pieniądze! Tę formę współpracy realizujemy nieprzerwanie już od kilku lat, jednak w tym roku postanowiliśmy odświeżyć nieco jej formułę. Program kierujemy bowiem nie tylko do obecnych Klientów firmy, ale także do tych wszystkich, którzy w swoim otoczeniu mogą mieć osoby potencjalnie zainteresowane usługami biura rachunkowego. Poprzez skuteczne polecenie im prowadzenia księgowości czy kadr i płac w Starlit, możesz otrzymać konkretną prowizję.
Pamiętaj! Jeśli chciałbyś dołączyć do Programu Partnerskiego dla Klientów Starlit, zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie. Jesteś zdecydowany? Możesz od razu wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Co i jak polecać?

Aby dołączyć do naszego Programu Partnerskiego Starlit, musisz jedynie skutecznie polecić nasze produkty oraz usługi. Wśród nich znajdziesz m.in.: usługi prowadzenia księgowości, weryfikacji ksiąg czy usługi związane z wykonywaniem sprawozdań finansowych. Warunek skutecznego polecenia usług Starlit jest prosty. Określa go moment podpisania umowy między Starlit a nowym Klientem (o ile wymagane jest podpisanie odrębnej umowy) oraz zapłaty przez niego ustalonego za usługę wynagrodzenia.

Zalety Programu Partnerskiego Starlit

Dołączenie do Programu Partnerskiego Starlit jest gwarancją:
  • prostych zasad,
  • rozliczeń prowizyjnych,
  • udziału w sprawdzonej strategii biznesowej,
  • dodatkowego ratalnego zarobku przez okrągły rok!

Prowizja, czyli co faktycznie zyskuję ze Starlit?

Za każde skuteczne polecenie usług księgowych Starlit otrzymasz 10% równowartości wynagrodzenia za księgowość poleconego Klienta przez 12 miesięcy.
Pamiętaj! Wysokość Twojej prowizji ustalana jest za każdym razem indywidualnie. To kwoty od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Prowizja wypłacana jest w dwunastu równych, miesięcznych ratach.
Jako nasz Partner masz możliwość przeniesienia części lub całości należnej prowizji na nowego Klienta. W takim przypadku wynagrodzenie, które powinien nam on uiszczać pomniejsza się odpowiednio o wartość prowizji, z której zrezygnowałeś. To świetny prezent np. dla Twojego wieloletniego współpracownika czy partnera biznesowego!

Kto może dołączyć do programu?

Do Programu Partnerskiego Starlit dołączyć mogą dobrowolnie wszyscy obecni Klienci, ale nie tylko. Może to być też każdy podmiot, bez względu na status, formę organizacyjną czy fakt prowadzenia działalności gospodarczej. Pod uwagę nie jest brana długość współpracy ze Starlit. Tym samym, usługi polecać mogą zarówno nowi, jak i wieloletni Klienci biura. Od 2020 roku także osoby niewspółpracujące ze Starlit.
Pamiętaj! Nowy Klient to każda osoba fizyczna lub prawna, która w momencie przekazania polecenia nie podpisała jeszcze żadnej umowy ze Starlit. Sprawdź regulamin akcji.

Jak odebrać wypracowaną prowizję

Jeśli udało Ci się polecić nas nowemu Klientowi, Twoje wynagrodzenie będzie płatne na podstawie wystawionej przez Ciebie faktury VAT na kwotę prowizji powiększonej o należny podatek VAT (przekażemy Ci wszelkie informacje dotyczącą wysokości prowizji). Wynagrodzenie może też być wypłacone na podstawie umowy cywilnoprawnej, gdy jesteś osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej. W tym przypadku kwota prowizji stanowi kwotę brutto, od kwoty prowizji odliczone zostaną obowiązkowe należności publiczno-prawne. Jeśli jesteś naszym Klientem, wynagrodzenie może być rozliczone w ramach faktur wystawionych za bieżące świadczenie usług, w ten sposób możesz mieć księgowość prowadzoną zupełnie za darmo!

Co oferujemy nowym Klientom?

Starlit to zarówno księgowość, kadry, ale także kompleksowe wsparcie i wielu specjalistów w jednym miejscu. Pomagamy naszym Klientom skutecznie rozwiązywać problemy biznesowe. W ramach Programu Partnerskiego oferujemy usługi prowadzenia księgowości, weryfikacji ksiąg, a także usługi związane z wykonywaniem sprawozdań finansowych.
Pamiętaj! Prowizja za skuteczne polecenie nowego Klienta jest wypłacana tylko za sprzedaż pierwszej usługi. Nie ma możliwości polecania nowego Klienta na inne produkty w momencie, gdy rozpoczął on już współpracę ze Starlit.

Czy nowy Klient może zmienić księgowość na Starlit?

Tak. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno osoby, które do tej pory nie współpracowały z biurami rachunkowymi (np. zakładają dopiero firmę, piszą biznesplan, tworzą nową spółkę), ale również wszystkich, którzy poszukują zmiany w swojej księgowości i chcą przenieść jej prowadzenie do Starlit. O najczęstszych powodach przeniesienia usług do nowego biura księgowego, zmianie księgowości w praktyce i ustalaniu nowych warunków współpracy przeczytasz w artykule „Jak bezboleśnie zmienić biuro rachunkowe?”.
- Program Partnerski Starlit funkcjonuje od 2014 roku. Jest nam niezmiernie miło, że nasi stali Klienci, ale także wszyscy inni, znający naszą firmę, darzą nas zaufaniem i polecają nasze usługi partnerom biznesowym lub innym osobom, które poszukują sprawdzonej księgowości – mówi o Programie Partnerskim Starlit Joanna Olczyk, Prezes Zarządu Starlit.

Jak dołączyć do programu krok po kroku?

Jesteś zainteresowany Programem Partnerskim Starlit? Oto, co musisz zrobić, aby do niego dołączyć:
  • skutecznie poleć nasze usługi innym,
  • dowiedz się, czy została podpisana umowa (Starlit-Twój polecony Klient),
  • odbierz prowizję!
Tylko kilka kroków dzieli Cię od uzyskania dodatkowego zarobku. Szczegóły w zakładkach: Program Partnerski oraz Kontakt. Napisz do nas lub zadzwoń. Sprawdź też koniecznie regulamin akcji.