FAQ

Starlit Accounting FAQ
Ceny usług ustalamy indywidualnie. Pełną księgowość dla spółek z o.o. prowadzimy już od 650 zł netto miesięcznie. Księgowość dla jednoosobowych działalności gospodarczych – już od 230 zł zł netto miesięcznie. Założenie działalności gospodarczej to jedynie 200 zł netto*. Rejestracja spółki z o.o. w trybie 24 godzinnym i tradycyjnym za 600 zł netto.* Analiza potrzeb wspólników i opracowanie indywidualnej treści umowy spółki już od 1000 zł netto. (Na spotkaniu analizujemy z Klientami około 60 punktów decyzyjnych, w tym kwestie związane z dziedziczeniem udziałów, wypłatą dywidend itd. Cena uzależniona jest od złożoności umowy spółki.) *Cena nie zawiera opłat notarialnych ani KRS.
Tak, zachowujemy tajemnicę zawodową, a bezpieczeństwo powierzonych informacji jest naszym priorytetem. Wykorzystujemy nowoczesne produkty informatyczne, które chronią wszelkie dane Klientów. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje poufne informacje finansowe czy operacyjne nie dostaną się w niepowołane ręce.
Tak, w celu skutecznego nawiązania współpracy podpisywana jest umowa oraz pełnomocnictwo.
Oczywiście. Starlit posiada 5-krotnie wyższą sumę ubezpieczenia od kwoty wymaganej prawnie. Cenimy spokój naszych Klientów.
Oczywiście. Pracujemy dla klientów z całej Polski, a także z zagranicy.
Elektroniczne faktury, które nie wymagają podpisu można przesłać mailem. W pozostałych przypadkach korzystamy z paczek Poczty Polskiej.
Tak. Zapewniamy bieżące wsparcie księgowego „na telefon”.
Tak. Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe wsparcie. Nasza oferta obejmuje księgowość, doradztwo biznesowe oraz pozyskiwanie finansowania ze źródeł zewnętrznych – zapewniamy pomoc na każdym etapie: od analizy i pisania wniosku, poprzez kompletowanie potrzebnych dokumentów, aż po rozliczenie przyznanej dotacji. Na życzenie naszych Klientów, całkowicie bezpłatnie, prowadzimy stały monitoring możliwości pozyskania przez nich dotacji unijnych. Zespół Starlit tworzą doświadczeni księgowi i analitycy biznesowi, którzy uzupełniają się w działaniach aby zagwarantować Twój sukces.
Informacje o osiąganych wynikach finansowych przekazujemy mailowo lub telefonicznie.
Tak. Zapewniamy pełną obsługę w języku angielskim.
Wystarczy, że do nas zadzwonisz 733 066 344 lub napiszesz – oddzwonimy w celu umówienia spotkania informacyjnego.

Umów się z nami na spotkanie.
Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Umów się na spotkanie
Chcesz taniej?
Skorzystaj z programu partnerskiego.
Więcej