Skontaktuj się z nami
Starlit kontakt
PO IR 2.3.4 Ochrona własności przemysłowej |
9898
post-template-default,single,single-post,postid-9898,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Dotacje na ochronę praw patentowych

PO IR 2.3.4 Ochrona własności przemysłowej

Udostępnij... Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które działają na terenie Polski, mogą się starać o wsparcie unijne w zakresie ochrony własności przemysłowej. Wnioski o dofinansowanie można składać do 31 marca.

Na co można otrzymać dofinansowanie?

  • uzyskanie prawa ochrony własności przemysłowej – patentów, praw ochronnych na wzory użytkowe, praw wynikających z rejestracji wzorów przemysłowych, a także doradztwa w zakresie przygotowania procesu komercjalizacji.
  • ochrona prawa własności przemysłowej – ochrona praw wnioskodawcy w sytuacji, gdy bierze on udział we wszczętym postępowaniu, które dotyczy unieważnienia lub wygaśnięcia jego patentu, prawa ochronnego lub rejestracji wzoru przemysłowego.

Intensywność wsparcia:

Unia Europejska sfinansuje maksymalnie 50% kosztów.

Wartość projektów:

Minimalna wartość dofinansowanego projektu to 10 tys. zł.

Maksymalna to nawet 1 mln zł.

Nabór wniosków:

Nabór wniosków potrwa do 31 marca 2016.

Chcesz zwiększyć szansę na uzyskanie dotacji?

Skonsultuj się z naszym ekspertem 733 066 344

Starlit
info@starlit.pl

Wspieramy rozwój Twojej firmy. Posiadamy wiedzę i doświadczenie zapewniające najwyższą jakość obsługi Naszym Klientom oraz charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do Twoich potrzeb.

Brak komentarzy

Skomentuj

Loading...
NEWSLETTER