Zarządzaj startupem z pełną kontrolą nad liczbami

Twoi inwestorzy tego oczekują.

Księgowość dopasowana do realiów spółek z VC – KPI, cash flow, IP Box, controlling i raporty dla funduszu.

Księgowość to nie tylko obowiązek. To dowód, że masz kontrolę.

branza problemy

Obsługujemy startupy finansowane przez fundusze VC, aniołów biznesu i granty publiczne. Wspieramy księgowość z uwzględnieniem controllingowych raportów, ewidencji do IP Box, rozliczeń projektów B+R, cash flow i kosztów na projekt lub zespół. Komunikujemy się jasno, znamy język startupu i przygotowujemy dane, których oczekują inwestorzy.

Zarządzenie finansami w startupie zaczyna się od dobrego partnera księgowego

Raporty KPI i controlling dla inwestora

Tworzymy zestawienia MRR, CAC, LTV, burn rate, runway – z myślą o zarządzie i funduszu.

Księgowość + cash flow w jednym systemie

Księgi prowadzone w enova365 z bieżącą aktualizacją przepływów – bez opóźnień i plików offline.

Ewidencja do IP Box i B+R

Pomagamy w prowadzeniu ewidencji czasu pracy, przypisujemy koszty kwalifikowane, przygotowujemy dane do kalkulacji.

Obsługa wynagrodzeń: UoP + B2B + ESOP

Kadry i płace, umowy z zespołem technologicznym, founderami i kontraktorami.

Dashboardy finansowe i PDF-ready

Dane do prezentacji inwestorskiej lub raportu miesięcznego? Mamy to gotowe.

Reprezentacja przed urzędami i pełnomocnictwa

Składamy deklaracje, kontaktujemy się z ZUS, US, PFR, grantodawcami – nie musisz tego robić sam.

Historie naszych klientów
Startup SaaS po rundzie seed, 8 osób, IP Box + KPI dla inwestora

Znamy potrzeby startupów. I oczekiwania inwestorów.

Doświadczenie z VC-backed startupami i rundami inwestycyjnymi

Raporty KPI i controlling, które można wysłać do funduszu

Ewidencja do IP Box i kosztów B+R

Prowadzona od A do Z

Prosta komunikacja

Szybka reakcja, zespół znający technologię

Najczęstsze pytania startupów z inwestorem na pokładzie

Tak. Przygotowujemy raporty KPI (np. MRR, LTV, CAC, burn rate), controlling, zestawienia kosztów i cash flow – cyklicznie lub na żądanie, zgodnie z oczekiwaniami inwestora.

Tak. Prowadzimy ewidencję czasu pracy i kosztów kwalifikowanych, wspieramy we wdrożeniu procesu z doradcą podatkowym oraz przygotowujemy dane do kalkulacji ulgi IP Box.

Tak. Obsługujemy firmy, które korzystają z różnych form zatrudnienia: UoP, B2B, zlecenia, kontrakty – w tym founderów i kontraktorów zagranicznych.

Tak. Możemy przygotować cash flow miesięczny, kwartalny lub na potrzeby zarządu, funduszu, banku. Dane mogą być przedstawione w PDF, Excelu lub dashboardzie online.

Tak. Znamy wymogi formalne i raportowe PFR Starter, Bridge Alfa, grantów krajowych i europejskich. Pomagamy w prowadzeniu ewidencji kosztów i rozliczeń projektowych.

Zbuduj startup, który robi wrażenie na inwestorach – również liczbami.

Kalkulator
Jaki rodzaj firmy reprezentujesz
0100
0
0100
0
05
0

Startupy z VC, funduszami