Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
 

Księgowość

W Starlit zajmiemy się Twoją księgowością. Dzięki naszym raportom menadżerskim będziesz mógł łatwiej ocenić kondycję swojej firmy. Zapoznamy Cię z nowoczesnym i przyjaznym w obsłudze systemem ERP – enova. Wesprzemy także Twoje kadry i płace.
Sprawdź, jakie korzyści da Ci współpraca z naszym zespołem!
Korzyści
item showcase image

Oszczędzasz czas

To my rozwiązujemy Twoje problemy natury księgowej, kontaktujemy się z urzędami i reprezentujemy Cię w razie kontroli.

Sam decydujesz o swoim zaangażowaniu

Współpracując z nami możesz wybrać czy chcesz aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu działań dotyczących Twojej firmy czy pozostawić większość w naszych rękach.

Zyskujesz wsparcie doświadczonej kadry

Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego nie skupiamy się tylko na obliczeniu kwot podatków. W przeciwieństwie do wielu biur rachunkowych nasi opiekunowie znajdą czas żeby porozmawiać o Twoich wątpliwościach i zastanowić się nad rozwiązaniem. Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Starlit, możemy zagwarantować Ci wsparcie u sprawdzonych specjalistów w niemalże każdym zakresie związanym z prowadzeniem firmy.

Możesz korzystać ze wspólnego systemu księgowego

Ty wystawiasz faktury – my je księgujemy. Wszystko przy użyciu nowoczesnego systemu ERP enova, który możesz rozwijać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Nie martwisz się pomyłkami

Posiadamy OC w wysokości 200 tys. zł. Ubezpieczenie chroni Cię zarówno w zakresie księgowości, jak i kadr oraz płac.

Księgowość

W pełni przejmiemy odpowiedzialność za prowadzenie Twojej księgowości, niezależnie czy jest to prosta księgowość w postaci książki przychodów i rozchodów czy pełna księgowość w oparciu o księgi handlowe. Będziemy na bieżąco informować Cię o zmianach w przepisach oraz istotnych terminach. W prosty sposób wyjaśnimy zagadnienia księgowe i prawne.

 

Nasze usługi obejmują także bieżące doradztwo w zakresie prowadzonej działalności bez dodatkowych opłat.

 

Na specjalne życzenie świadczymy też usługi związane z audytem księgowości.

WYCEŃ KSIĘGOWOŚĆ

Raporty menadżerskie

Potrzebujesz więcej? Na bieżąco będziesz otrzymywać od nas w pełni profesjonalne raporty, które pozwolą Ci ocenić kondycję finansową Twojego biznesu i podejmować kluczowe decyzje na temat rozwoju. Korzystając z naszych usług, będziesz mógł śledzić między innymi takie wskaźniki, jak:

płynność,

rentowność,

rotacja (aktywów, zapasów, należności, kapitałów),

zadłużenie.

Raporty menadżerskie pomogą Ci w optymalizacji kosztów – zobaczysz jakie koszty generują poszczególne działy czy produkty Twojej firmy. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie przygotować indywidualne analizy określające efekty podejmowanych działań, szczególnie w zakresie osiągania celów finansowych firmy. Przykładem mogą być bieżące informacje o zaległościach w płatnościach kontrahentów czy marża osiągana na poszczególnych produktach.

Program do wystawiania faktur

Wielu przedsiębiorców prowadzi firmę w oparciu o arkusze kalkulacyjne. My proponujemy Ci znacznie więcej – system ERP enova.

Wystawianie faktur - faktury są wystawiane w chronologiczny sposób więc masz pewność, że nic się nie zgubi.

Elastyczny magazyn - system prowadzi magazyn i monitoruje stany magazynowe.

Monitorowanie płatności - za pomocą programu możesz wystawiać wezwania do zapłaty oraz inne dokumenty rozliczeniowe.

CRM - system pozwala na zarządzanie relacjami z klientami poprzez elastyczny CRM.

Monitorowanie kosztów - chcesz wiedzieć ile dokładnie kosztuje wykonanie Twojej usługi? Program wygeneruje proste i czytelne zestawienia.

Integracja ze sklepami on-line - sprzedajesz produkty on-line? Zintegruj sprzedaż z systemem przy użyciu API i zarządzaj wszystkimi operacjami w jednym miejscu.

Zawsze pod ręką - enova umożliwia logowanie on-line przez stronę www z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

enova
ZAMÓW ENOVĘ U NAS!

Kadry i płace

Zajmujemy się obsługą pracowników zatrudnionych zarówno na umowy cywilno-prawne, jak i umowy o pracę, prowadzimy teczki akt osobowych, rozliczamy PFRON, współpracujemy ze specjalistami w zakresie BHP.

 

Na życzenie klienta możemy przeprowadzić audyt dokumentacji kadrowej, rozliczeń pracowniczych, rozliczeń z ZUS i urzędem skarbowym.

Porady naszych ekspertów
  • Przejście na enovę? To temat szczególnie bliski RegiTech. Wrocławska spółka wdraża od tego roku moduł Kadry Płace. Co ciekawe, nasz Klient łączy go z własnym systemem – Rejestracja Czasu Pracy RegiTech.

  • Zapraszasz klienta na lunch? Tematy biznesowe omawiasz podczas obiadu w restauracji? A może podpisanie umowy z nowym dostawcą pieczętujesz przy lampce wina? Fakturę za takie spotkanie możesz wrzucić w koszty firmy. Sprawdź, skąd taka możliwość i dowiedz się jak ją najlepiej wykorzystać!

  • Elektroniczna dokumentacja pracownicza w Twojej firmie? Koniecznie! Od 2019 roku możesz już prowadzić e-teczki pracowników. Mniej biurokracji, szybszy dostęp do danych i wszystkie dokumenty online, a nie na półkach w archiwach. To oszczędność pod każdym względem!

  • Kasy fiskalne online to gorący temat. Im bliżej do ich wprowadzenia – tym częściej pojawiają się w debacie publicznej. Kogo i od kiedy będą dotyczyły? Które branże muszą posiadać kasy fiskalne online?