Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
Księgowość Wrocław| Biuro rachunkowe|
12
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12,page-child,parent-pageid-11,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Księgowość

W Starlit zajmiemy się Twoją księgowością. Dzięki naszym raportom menadżerskim będziesz mógł łatwiej ocenić kondycję swojej firmy. Zapoznamy Cię z nowoczesnym i przyjaznym w obsłudze systemem ERP – enova. Wesprzemy także Twoje kadry i płace.
Sprawdź, jakie korzyści da Ci współpraca z naszym zespołem!
Korzyści
item showcase image

Oszczędzasz czas

To my rozwiązujemy Twoje problemy natury księgowej, kontaktujemy się z urzędami i reprezentujemy Cię w razie kontroli.

Sam decydujesz o swoim zaangażowaniu

Współpracując z nami możesz wybrać czy chcesz aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu działań dotyczących Twojej firmy czy pozostawić większość w naszych rękach.

Zyskujesz wsparcie doświadczonej kadry

Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego nie skupiamy się tylko na obliczeniu kwot podatków. W przeciwieństwie do wielu biur rachunkowych nasi opiekunowie znajdą czas żeby porozmawiać o Twoich wątpliwościach i zastanowić się nad rozwiązaniem. Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Starlit, możemy zagwarantować Ci wsparcie u sprawdzonych specjalistów w niemalże każdym zakresie związanym z prowadzeniem firmy.

Możesz korzystać ze wspólnego systemu księgowego

Ty wystawiasz faktury – my je księgujemy. Wszystko przy użyciu nowoczesnego systemu ERP enova, który możesz rozwijać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Nie martwisz się pomyłkami

Posiadamy OC w wysokości 200 tys. zł. Ubezpieczenie chroni Cię zarówno w zakresie księgowości, jak i kadr oraz płac.

Księgowość

W pełni przejmiemy odpowiedzialność za prowadzenie Twojej księgowości, niezależnie czy jest to prosta księgowość w postaci książki przychodów i rozchodów czy pełna księgowość w oparciu o księgi handlowe. Będziemy na bieżąco informować Cię o zmianach w przepisach oraz istotnych terminach. W prosty sposób wyjaśnimy zagadnienia księgowe i prawne.

 

Nasze usługi obejmują także bieżące doradztwo w zakresie prowadzonej działalności bez dodatkowych opłat.

 

Na specjalne życzenie świadczymy też usługi związane z audytem księgowości.

WYCEŃ KSIĘGOWOŚĆ

Raporty menadżerskie

Potrzebujesz więcej? Na bieżąco będziesz otrzymywać od nas w pełni profesjonalne raporty, które pozwolą Ci ocenić kondycję finansową Twojego biznesu i podejmować kluczowe decyzje na temat rozwoju. Korzystając z naszych usług, będziesz mógł śledzić między innymi takie wskaźniki, jak:

płynność,

rentowność,

rotacja (aktywów, zapasów, należności, kapitałów),

zadłużenie.

Raporty menadżerskie pomogą Ci w optymalizacji kosztów – zobaczysz jakie koszty generują poszczególne działy czy produkty Twojej firmy. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie przygotować indywidualne analizy określające efekty podejmowanych działań, szczególnie w zakresie osiągania celów finansowych firmy. Przykładem mogą być bieżące informacje o zaległościach w płatnościach kontrahentów czy marża osiągana na poszczególnych produktach.

Program do wystawiania faktur

Wielu przedsiębiorców prowadzi firmę w oparciu o arkusze kalkulacyjne. My proponujemy Ci znacznie więcej – system ERP enova.

Wystawianie faktur - faktury są wystawiane w chronologiczny sposób więc masz pewność, że nic się nie zgubi.

Elastyczny magazyn - system prowadzi magazyn i monitoruje stany magazynowe.

Monitorowanie płatności - za pomocą programu możesz wystawiać wezwania do zapłaty oraz inne dokumenty rozliczeniowe.

CRM - system pozwala na zarządzanie relacjami z klientami poprzez elastyczny CRM.

Monitorowanie kosztów - chcesz wiedzieć ile dokładnie kosztuje wykonanie Twojej usługi? Program wygeneruje proste i czytelne zestawienia.

Integracja ze sklepami on-line - sprzedajesz produkty on-line? Zintegruj sprzedaż z systemem przy użyciu API i zarządzaj wszystkimi operacjami w jednym miejscu.

Zawsze pod ręką - enova umożliwia logowanie on-line przez stronę www z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

enova
ZAMÓW ENOVĘ U NAS!

Kadry i płace

Zajmujemy się obsługą pracowników zatrudnionych zarówno na umowy cywilno-prawne, jak i umowy o pracę, prowadzimy teczki akt osobowych, rozliczamy PFRON, współpracujemy ze specjalistami w zakresie BHP.

 

Na życzenie klienta możemy przeprowadzić audyt dokumentacji kadrowej, rozliczeń pracowniczych, rozliczeń z ZUS i urzędem skarbowym.

Porady naszych ekspertów
  • Końcówka roku to dla większości firm gorący okres. Inwentaryzacja, ewentualne zmiany w opodatkowaniu działalności, decyzja o zmianie okresu rozliczania podatku dochodowego czy o przejściu na VAT kwartalny.

  • Networking podczas urodzin firmy? Jak pokazuje przykład Starlit, okazji do poszerzania kontaktów biznesowych jest wiele. Jedną z nich są coroczne spotkania w gronie klientów i partnerów firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ideą urodzin Starlit.

  • Czego nie lubią przedsiębiorcy? Płacenia podatków i wizyty urzędu skarbowego. Danina pobierana przez państwo jest obligatoryjna, a kontrola US – może się wydarzyć, lecz nie musi. Jeśli jednak „skarbówka” puka do Twoich drzwi – podpowiadamy, jak przygotować się do tej wizyty.

  • Starlit to nie tylko księgowość i kadry, ale także kompleksowe wsparcie i wielu specjalistów w jednym miejscu. Wierzymy, że prowadzenie każdej firmy może dawać radość i satysfakcję, dlatego codziennie inspirujemy i wspieramy naszych Klientów w skutecznym rozwiązywaniu problemów biznesowych.