Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Chcesz zarejestrować firmę w prestiżowej lokalizacji – w samym sercu Wrocławia (Rynek 60)? A może kupić gotową spółkę, która może natychmiast rozpocząć działalność gospodarczą? Starlit to kompleksowe usługi dla biznesu – w tym także opcja wirtualnego biura i możliwość wykupienia gotowej spółki.

Postaw z nami na całkowity outsourcing obsługi biurowej. Zarejestruj firmę pod znanym wrocławskim adresem i zyskaj niezależność oraz prestiż. Powierz swoje dokumenty doświadczonemu zespołowi. Sprawdź, jakie to proste!
Zalety wirtualnego biura Starlit
• Niższe koszty – wirtualne biuro to najefektywniejsza kosztowo forma rejestracji firmy oraz możliwość zapewnienia sobie profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu biznesu.
• Wyższy prestiż – lokalizacja wirtualnego biura to samo serce Wrocławia. Twoja firma zyskuje więc prestiżowy adres, a Ty, jako przedsiębiorca, nie musisz rozważać rejestracji biznesu pod własnym (domowym) adresem.
• Oszczędność czasu – wirtualny sekretariat, wsparcie biura rachunkowego i obsługa korespondencji – wszystko w jednym miejscu to mniej jeżdżenia po mieście i zaoszczędzony czas.
• Profesjonalne wsparcie – dzięki szerokiemu wachlarzowi usług wirtualnego biura w końcu można skupić się na prowadzeniu firmy, a nie biura.

Dwa pakiety wirtualnego biura Starlit
Pakiet Silver – już od 55 zł miesięcznie*
W cenie m.in. adres siedziby (do rejestracji firmy), adres do korespondencji, obsługa korespondencji przychodzącej, informowanie o nadejściu nowej korespondencji, tabliczka z nazwą Twojej firmy.
Pakiet Gold – już od 77 zł miesięcznie*
* Wykup pakiet na 12 miesięcy i zapłać za rok z góry! Oszczędność przy płatności jednorazowej wynosi 396 zł w skali roku (Pakiet Silver) i 480 zł w skali roku (Pakiet Gold).

Powrót do listy usług

Umów się z nami na spotkanie.
Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Umów się na spotkanie