Referencje

WILCZYNSKY Sp. z o.o. Tomasz Wilczyński — Prezes Zarządu

Bardzo pomocni pracownicy cechujący się wysoką kulturą osobistą i ogromną wiedzą zawsze służą pomocą, są na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa.

Do napotkanych przeszkód podchodzą z należytym zaangażowaniem a nietypowe problemy są zawsze błyskawicznie rozwiązywane.

Współpraca z Starlit zawsze przebiegała płynnie oraz bez zakłóceń dlatego oceniam Starlit jako solidnego i godnego polecenia partnera do prowadzenia księgowości.

Stowarzyszenie OTWARTE KLATKI Paweł Rawicki — Wiceprezes Stowarzyszenia

Rozpoczęliśmy współpracę ze Starlit Accounting sp. z o. o. w ważnym momencie dla dalszego rozwoju naszej inicjatywy. Wsparcie księgowe, którego udzieliła nam firma, było natychmiastowe, kompleksowe i w pełni rzetelne. Dzięki Starlit wdrożyliśmy też nowoczesny ERP enova, który wspiera m.in. działania naszego sklepu internetowego.

WEBINI Sp. z o.o. Damian Maślej — Prezes Zarządu

Nasze platformy internetowe to dynamika, zmiany i ciągła nauka. Do tematów księgowych szukaliśmy więc firmy, która za nami nadąży. Stąd w 2016 roku wybór Starlit.

Firma Starlit, przez ostatnie trzy lata, pomogła nam: gasić sytuacje kryzysowe, przeprowadzać nawet trudne procesy, realizować bieżące tematy. Starlit nie musiał nas długo przekonywać do zalet programu enova365. Dzięki niemu na bieżąco wprowadzamy do systemu faktury kosztowe i wystawiamy te sprzedażowe. Oprogramowanie enova pozwala na podgląd tego, co dzieje się w firmie od strony kosztów, spłat i zapłat za faktury.

Jednoosobowa działalność gospodarcza Jakub Jarzyński — Właściciel firmy

Chciałbym podziękować firmie STARLIT za profesjonalną i bardzo szybką obsługę w zakresie wsparcia przy błędach w rozliczeniu podatku dochodowego przed Urzędem Skarbowym w Warszawie. Po kontakcie z firmą Starlit otrzymałem natychmiastowe wsparcie i pomoc. (...) Bez zbędnych pytań, długiego oczekiwania, a koszt jak na taką usługę – poniżej oczekiwań.

Umów się z nami na spotkanie.
Zostaw swój numer, oddzwonimy!

Umów się na spotkanie