Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
 

Referencje

referencje PMTH Sp. z o.o.
Jako spółka PMTH współpracę ze Starlit rozpoczęliśmy na początku 2018 roku (...)
Po trwającej już ponad półtora roku współpracy możemy potwierdzić, że Starlit to rzetelny partner biznesowy. Firmę cechuje terminowość i elastyczność działania. W przypadku naszego sektora jest to nieocenionym atutem. (...)
Polecamy Starlit jako solidną i odpowiedzialną firmę, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompleksowo zajmuje się obsługą podmiotów, w tym przede wszystkim spółek z o.o.
- Roman Cisek PMTH Sp. z o.o.
Niniejszym potwierdzam, że Firma Starlit współpracuje z nami w zakresie kompleksowej obsługi księgowej i obsługi kadrowo-płacowej.
Usługi realizowane są rzetelnie i terminowo.
Profesjonalna obsługa, miła atmosfera współpracy i prowadzenie dokumentacji z najwyższą starannością powodują, że możemy polecić Firmę Starlit jako rzetelnego partnera w zakresie usług księgowych.
~ WICEPREZES ZARZĄDU
Stowarzyszenie Olympic Wrocław
Konrad Łągiewczyk
Stowarzyszenie Olympic Wrocław
Firma Starlit sporządziła studium wykonalności stanowiący niezbędny załącznik do wniosku o dofinansowanie w ramach działania 2.1.1 E-usługi publiczne i przeprowadziła nas przez cały proces aplikacyjny.

Współpraca ze Starlit przebiegła bardzo płynnie. Wysoki poziom wiedzy, sprawność organizacyjna i zaangażowanie pracowników znacznie ułatwiło osiągnięcie sukcesu. Sposób realizacji zadań i obsługi klienta utwierdził nas w przekonaniu, że firma Starlit to dobry wybór. Przez cały okres współpracy czuliśmy się bezpiecznie i pewnie.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Starlit jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera, którego wsparcie gwarantuje pozyskanie dotacji.
~ Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Prusicach

W imieniu Spółki Wilczynski pragniemy wyrazić uznanie dla firmy Starlit Accounting za profesjonalną i solidną obsługę Naszej Spółki. Kompleksowa obsługa księgowa świadczona jest bardzo skrupulatna i sprawna.
Bardzo pomocni pracownicy cechujący się wysoką kulturą osobistą i ogromną wiedzą zawsze służą pomocą, są na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa.
Do napotkanych przeszkód podchodzą z należytym zaangażowaniem a nietypowe problemy są zawsze błyskawicznie rozwiązywane.
Współpraca z Starlit zawsze przebiegała płynnie oraz bez zakłóceń dlatego oceniam Starlit jako solidnego i godnego polecenia partnera do prowadzenia księgowości.
~ Tomasz Wilczyński
Opinia o Starlit
Referencje firmy SentiNode
Jako start up z branży nowych technologii, staraliśmy się o udział w projekcie Polski Most Krzemowy, który był realizowany w 2015 roku. Firma Starlit Accounting była odpowiedzialna za przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach wszystkich trzech etapów programu.

(…) Pracownicy Starlit wykazali się niezwykłą sprawnością organizacyjną, profesjonalizmem i niebywałym zaangażowaniem. (…) Wszystkie zadania zostały wykonane terminowo i skrupulatnie, dzięki czemu nasze starania zakończyły się sukcesem.

(…) Bez pomocy Starlit, tak szybka i sprawna ekspansja na rynek amerykański nie byłaby możliwa.

~ SentiNode Piotr Oleszkiewicz

Firma Starlit Accounting wykazała się 100% skutecznością w pozyskaniu dotacji na inwestycje dla mojej firmy. Dzięki Starlit otrzymaliśmy 377 707,68 zł w ramach konkursu 1.1.5 A Wsparcie Innowacyjności Produktowej i Procesowej w MŚP.
Wszystkie zlecone zadania zostały wykonane z najwyższą starannością, a dokumentacja konkursowa wyróżniała się wysoką jakością i profesjonalizmem. (…) Usługi firmy Starlit polecam każdemu, kto potrzebuje godnego zaufania i skutecznego partnera.
~ WENTOP Akcesoria Dachowe Rafał Bąk
Dzięki Starlit Accounting otrzymaliśmy dotację na projekt o wartości 1 143 643,91 zł w ramach działania 1.1.5 A Wsparcie Innowacyjności Produktowej i Procesowej w MŚP

(…) W trakcie procesu związanego z przygotowaniem dokumentacji konkursowej, pracownicy firmy Starlit wykazali się niebywałą dokładnością, terminowością, rzetelnością i profesjonalizmem. Ich największą zaletą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta, dzięki czemu zawsze skrupulatnie odpowiadali na nasze liczne zapytania.

~ Contra Sp. z o.o. Sp. k.

Biuro Starlit Accounting sp. z o.o. świadczy dla mnie kompleksową obsługę z zakresu księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i zaangażowaniem, co w praktyce przyniosło mi szereg korzyści. Wszystkie zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. (…)
Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, profesjonalizmem, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na moje często nagłe potrzeby.
~ Aleksander Żak
They are in charge of accounting services for ltd company, helped us with polish documents. They also verified our books from previous years and also helped us with finding a lawyer.

The most important strong of Starlit Acc. sp. z o.o. include excellent ability to organize time, loyalty, creativity and systematic. Written records led to a high level. Thanks to their precision we have on accuracy of the documents could always rely on.

~ Mr. An Keun Kim

Firma Starlit Accounting wykonuje dla mnie usługi z zakresu prowadzenia kadr i rozliczeń z pracownikami.
Zawsze terminowo otrzymuję listę płac, mogę liczyć na rzetelne i rzeczowe doradztwo, szybkie(…) Dostałem kompleksowe informacje o dokumentach jakie jestem zobowiązany kompletować do prowadzenia teczek osobowych. Dzięki współpracy ze Starlit nie muszę(…)
~ Gama Bau sp. z o.o.
Refeferencje Gama Bau sp. z o.o.
Chciałbym podziękować firmie STARLIT za profesjonalną i bardzo szybką obsługę w zakresie wsparcia przy błędach w rozliczeniu podatku dochodowego przed Urzędem Skarbowym w Warszawie.

Poprzez błąd w rozliczeniu oraz moje zaniedbanie w zakresie obowiązku złożenia zeznania rocznego otrzymałem wezwanie z Urzędu Skarbowego do natychmiastowego uregulowania zobowiązań w znacznej kwocie. Po kontakcie z firmą STARLIT otrzymałem natychmiastowe wsparcie i pomoc. (…) Bez zbędnych pytań, długiego oczekiwania, koszt jak na taką usługę – poniżej oczekiwań.

~ Jakub Jarzyński

Współpracuję ze Starlitem ledwie parę miesięcy, już teraz zdecydowanie polecam ze względu na:
– Wielką zaletą jest terminowość i dostępność w razie problemów z dokumentami.
– Jak chcecie gospodarniej zarządzać swoimi finansami, to firma Wam doradzi jak to zrobić (w tym. z wykorzystaniem międzynarodowych rozwiązań).
– Skorygowali mi wiele błędów za poprzedni rok, z czasów kiedy miałem księgowość w innej firmie.
– Pomogą Wam jak samemu być bardziej zorganizowanym 🙂
~ Kacper Górski
Chciałabym polecić biuro rachunkowe Starlit wszystkim przedsiębiorcom, ponieważ jestem zadowolona z ich usług. Ze swoich obowiązków wywiązują się zawsze terminowo. Dbają o klientów, dopytują o szczegóły, poświęcają dużo uwagi i potrafią doradzić czy wytłumaczyć zawiłości.

Po prostu widać, że zależy im na zadowoleniu klienta (…)
~ Natalia Kabza

Z przyjemnością rekomenduję firmę Starlit Accounting jako profesjonalnego doradcę w zakresie usług doradczych i rozwojowych dla firm.(…) Gorąco polecamy firmę Starlit Accounting sp. z o.o. jako solidnego partnera, który poza dokonaniem wszelkich formalności związanych z napisaniem oraz złożeniem wniosku jest w stanie udzielić kompleksowego doradztwa w zakresie najlepszych sposobów realizacji przedsięwzięcia, rozwiązań prawnych, a nawet wyboru technologii.
~ Łukasz Kucajda, Prezes Zarządu Fenoris-Events sp. z o.o.
referencje firmy Fenoris Events sp. z o.o.