Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
 

Partnerzy

Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Pindelska

Kancelaria Doradcy Podatkowego Joanna Pindelska
Joanna Pindelska doradca podatkowy (nr wpisu 12978) właścicielka kancelarii podatkowej, posiada wieloletnie doświadczenie w księgowości i stosowaniu prawa podatkowego. Uprzednio zastępca kierownika jednego z największych biur rachunkowych w kraju ifirma.pl, obsługującego ponad 5 tysięcy klientów. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem od towarów i usług oraz podatkach związanych z nowoczesnymi technologiami m.in. kryptowalutami. Autorka licznych artykułów z zakresu prawa podatkowego.
Prowadzi szkolenia m.in. dla Krajowej Izby Doradców Podatkowych, na studiach podyplomowych dla kandydatów na doradców podatkowych na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Współpracuje z wieloma biurami rachunkowymi, wspiera przedsiębiorców w zawiłościach polskiego systemu podatkowego.

DPLM kancelaria doradztwa podatkowego

DPLM to butikowa kancelaria doradztwa podatkowego, prowadzona oraz zarządzana przez Łukasza Markowskiego (Doradca Podatkowy, nr wpisu 12426). Nasze specjalizacje koncentrują się w szczególności na:
✓ sporządzaniu oraz wsparciu podczas sporządzania dokumentacji podatkowej (transfer pricing);
✓ reprezentacji podatników podczas sporów z organami podatkowymi;
✓ planowaniu oraz wdrażaniu działań restrukturyzacyjnych.

DPLM zapewnia ponadto bieżące doradztwo podatkowe dla przedsiębiorstw oraz innych organizacji, a także świadczy usługi analizy dokumentacji przedsiębiorstw pod kątem prawidłowości dokonanych rozliczeń podatkowych (audyt).

Bijas i Partnerzy Radcowie Prawni zajmuje się w szeroko rozumianym prawem gospodarczym, prawem cywilnym, prawem ubezpieczeniowym oraz innymi powiązanymi dziedzinami prawa, zapewniając kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym oraz non-profit (stowarzyszeniom, fundacjom i organizacjom pożytku publicznego), jak również osobom fizycznym. Specjalizuje się w prawie spółek, umowach w obrocie gospodarczym oraz sporach sądowych. Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną na podstawie długoterminowych umów, a także udziela doraźnych porad prawnych i prowadzi pojedyncze sprawy w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.

Control BHP

Firma Control BHP świadczy usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na zlecenie organizujemy szkolenia BHP wstępne oraz okresowe na wybranych stanowiskach pracy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, na stanowiskach robotniczych, dla pracowników administracyjno biurowych oraz inżynieryjno technicznych) we Wrocławiu i terenie dolnego śląska. Oceniamy i dokumentujemy ryzyko zawodowe. Tworzymy instrukcje stanowiskowe, regulaminy pracy, prowadzimy dokumentacje powypadkową oraz karty i rejestry czynników szkodliwych w środowisku pracy.

Union Advisors – Eksperci Finansowi

Union Advisors – Eksperci Finansowi zajmuje się sprzedażą produktów finansowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Celem naszej pracy jest dostarczanie sprawdzonych, uczciwych i spersonalizowanych rozwiązań finansowych,które odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

 

Pomagamy wybrać i uzyskać najlepszy:
Kredyt hipoteczny: na dom, mieszkanie, działkę, remont, spłatę kredytów w innych bankach
Kredyt gotówkowy: na dowolny cel
Kredyt konsolidacyjny: jedna niska rata zamiast kilku
Kredyt firmowy: bieżąca działalność, środki na inwestycje, kredyty obrotowe
Leasing: samochody osobowe i dostawcze, samochody ciężarowe, sprzęt rolniczy, maszyny i urządzenia, sprzęt IT, sprzęt medyczny, nieruchomości, wyposażenie gastronomii
Faktoring: instrument finansowania bieżącej działalności przedsiębiorstw
Kredyt deweloperskie: produkt przeznaczony dla firm deweloperskich
Kredyt na start: od 1 dnia prowadzenia działalności
Kredyt samochodowy: zakup nowego lub używanego samochodu

Wyjątkowe potrzeby traktujemy w wyjątkowy sposób. Skorzystaj z naszego kilkunastoletniego doświadczenia.

Aleksander Jatowtt jest doświadczonym specjalistą w obszarze ubezpieczeń działający pod marką OVB. Na co dzień zajmuje się kompleksowym doradztwem oraz poszukiwaniem oszczędności poprzez serwis polis ubezpieczeniowych i pozostałych produktów finansowych. W ofercie znajdują się m.in. ubezpieczenia majątku firm oraz osób prywatnych, zdrowotne (ponad 1500 placówek, w tym Luxmed), grupowe, a także programy posagowe.

MANDS logo

MANDS to polski instytut badawczy, który na rynku badań marketingowych i badań opinii działa od 2005 roku.

Realizując projekty, firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, który otrzymuje wsparcie dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie projekty badawcze przeprowadzane są przez specjalistów z wieloletnim stażem, którzy działają według wytycznych Międzynarodowego Kodeksu Postępowania w Badaniach Rynku ESOMAR. Poza własną siatką ankieterską, firma posiada wysokiej klasy zaplecze technologiczne, które wspomaga procesy sondażowania, przetwarzania danych i raportowania ich w badaniach rynku i opinii. Instytut MANDS specjalizuje się w badaniach dla sieci handlowych.

BetterTrade- wdrożenia informatyczne

Firma BetterTrade oferuje wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów biznesowych, poprzez oferowanie klientom zaawansowanych technologicznie i jednocześnie prostych w użyciu rozwiązań teleinformatycznych. W szczególności przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem w zakresie informatyki, zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, oprogramowaniem oraz zarządzaniem stronami informatycznymi.

Zachodnia Izba Gospodarcza

Miło nam poinformować, że Uchwałą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej nr 11/2016 z dnia 21 czerwca 2016, firma Starlit Accounting sp. z o. o. została przyjęta w poczet Członków Izby.

Zachodnia Izba Gospodarcza to założona w 1995 roku organizacja samorządu gospodarczego, której celem jest ochrona i reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych podmiotów oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i rozwijanie współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Organizuje szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych. Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków – przedsiębiorców reprezentujących różnorodne branże.