Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
Partnerzy |
6909
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6909,page-child,parent-pageid-36,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Partnerzy

SentiNode - wdrożenia informatyczne Firma Sentinode oferuje wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów biznesowych, poprzez oferowanie klientom zaawansowanych technologicznie i jednocześnie prostych w użyciu rozwiązań teleinformatycznych. W szczególności przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem w zakresie informatyki, zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, oprogramowaniem oraz zarządzaniem stronami informatycznymi.

Control BHP

Firma Control BHP świadczy usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na zlecenie organizujemy szkolenia BHP wstępne oraz okresowe na wybranych stanowiskach pracy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, na stanowiskach robotniczych, dla pracowników administracyjno biurowych oraz inżynieryjno technicznych) we Wrocławiu i terenie dolnego śląska. Oceniamy i dokumentujemy ryzyko zawodowe. Tworzymy instrukcje stanowiskowe, regulaminy pracy, prowadzimy dokumentacje powypadkową oraz karty i rejestry czynników szkodliwych w środowisku pracy.

Zachodnia Izba Gospodarcza Miło nam poinformować, że Uchwałą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej nr 11/2016 z dnia 21 czerwca 2016, firma Starlit Accounting sp. z o. o. została przyjęta w poczet Członków Izby.

Zachodnia Izba Gospodarcza to założona w 1995 roku organizacja samorządu gospodarczego, której celem jest ochrona i reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych podmiotów oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i rozwijanie współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Organizuje szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych. Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków – przedsiębiorców reprezentujących różnorodne branże.

mass-emailingSendWheel to skuteczny program do tworzenia i wysyłanie newsletterów, mailingów i autoresponderów. Nowoczesne narzędzie, niezwykle pomocne w promowaniu usług jak i podtrzymywaniu kontaktów handlowych.

MANDS logo

MANDS to polski instytut badawczy, który na rynku badań marketingowych i badań opinii działa od 2005 roku.

Realizując projekty, firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, który otrzymuje wsparcie dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie projekty badawcze przeprowadzane są przez specjalistów z wieloletnim stażem, którzy działają według wytycznych Międzynarodowego Kodeksu Postępowania w Badaniach Rynku ESOMAR. Poza własną siatką ankieterską, firma posiada wysokiej klasy zaplecze technologiczne, które wspomaga procesy sondażowania, przetwarzania danych i raportowania ich w badaniach rynku i opinii. Instytut MANDS specjalizuje się w badaniach dla sieci handlowych.

Monitorowanie czasu pracy Monitorowanie czasu pracy w firmie. PerforMeter – to aplikacja do samokontroli i optymalizacji czasu pracy. System rejestruju czas używania poszczególnych aplikacji, stron www i czynności wykonywanych z dala od komputera. Program monitoruje i podnosi samodyscyplinę pracowników.

Kancelaria KufetaKancelaria Prawna Rafał Kufieta we Wrocławiu działa szybko, dokładnie i skutecznie. Rozwiązuje problemy prawne klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej spółek oraz innych podmiotów gospodarki. Obejmuje ono w szczególności branżę budowlaną i deweloperską oraz rynek obrotu nieruchomościami, a także efektywne świadczenie usług z zakresu odzyskiwania należności i dochodzenia odszkodowań. Zapewniamy najwyższej jakości pomoc prawną we wszelkich czynnościach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Kancelaria funkcjonuje w oparciu o pracę zespołu doświadczonych prawników – ludzi młodych i doskonale wykształconych, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania.

Loading...
NEWSLETTER