Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
Partnerzy |
6909
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6909,page-child,parent-pageid-36,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Partnerzy

BetterTrade- wdrożenia informatyczne

Firma BetterTrade oferuje wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów biznesowych, poprzez oferowanie klientom zaawansowanych technologicznie i jednocześnie prostych w użyciu rozwiązań teleinformatycznych. W szczególności przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem w zakresie informatyki, zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, oprogramowaniem oraz zarządzaniem stronami informatycznymi.

Control BHP

Firma Control BHP świadczy usługi z dziedziny Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na zlecenie organizujemy szkolenia BHP wstępne oraz okresowe na wybranych stanowiskach pracy (dla pracodawców i osób kierujących pracownikami, na stanowiskach robotniczych, dla pracowników administracyjno biurowych oraz inżynieryjno technicznych) we Wrocławiu i terenie dolnego śląska. Oceniamy i dokumentujemy ryzyko zawodowe. Tworzymy instrukcje stanowiskowe, regulaminy pracy, prowadzimy dokumentacje powypadkową oraz karty i rejestry czynników szkodliwych w środowisku pracy.

Zachodnia Izba Gospodarcza Miło nam poinformować, że Uchwałą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej nr 11/2016 z dnia 21 czerwca 2016, firma Starlit Accounting sp. z o. o. została przyjęta w poczet Członków Izby.

Zachodnia Izba Gospodarcza to założona w 1995 roku organizacja samorządu gospodarczego, której celem jest ochrona i reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych podmiotów oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i rozwijanie współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Organizuje szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych. Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków – przedsiębiorców reprezentujących różnorodne branże.

MANDS logo

MANDS to polski instytut badawczy, który na rynku badań marketingowych i badań opinii działa od 2005 roku.

Realizując projekty, firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, który otrzymuje wsparcie dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie projekty badawcze przeprowadzane są przez specjalistów z wieloletnim stażem, którzy działają według wytycznych Międzynarodowego Kodeksu Postępowania w Badaniach Rynku ESOMAR. Poza własną siatką ankieterską, firma posiada wysokiej klasy zaplecze technologiczne, które wspomaga procesy sondażowania, przetwarzania danych i raportowania ich w badaniach rynku i opinii. Instytut MANDS specjalizuje się w badaniach dla sieci handlowych.

Kancelaria Bijas i Partnerzy Radcowie Prawni zajmuje się w szeroko rozumianym prawem gospodarczym, prawem cywilnym, prawem ubezpieczeniowym oraz innymi powiązanymi dziedzinami prawa, zapewniając kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym oraz non-profit (stowarzyszeniom, fundacjom i organizacjom pożytku publicznego), jak również osobom fizycznym. Specjalizuje się w prawie spółek, umowach w obrocie gospodarczym oraz sporach sądowych. Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną na podstawie długoterminowych umów, a także udziela doraźnych porad prawnych i prowadzi pojedyncze sprawy w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.

Aleksander Jatowtt jest doświadczonym specjalistą w obszarze ubezpieczeń działający pod marką OVB. Na co dzień zajmuje się kompleksowym doradztwem oraz poszukiwaniem oszczędności poprzez serwis polis ubezpieczeniowych i pozostałych produktów finansowych. W ofercie znajdują się m.in. ubezpieczenia majątku firm oraz osób prywatnych, zdrowotne (ponad 1500 placówek, w tym Luxmed), grupowe, a także programy posagowe.

usługi audytorskie z zakresu sprawozdań finansowych

Firma Bona Fide oferuje usługi audytorskie z zakresu sprawozdań finansowych oraz usługi doradcze z zakresu rachunkowości finansowej. Dysponuje bogatym doświadczeniem w dziedzinie systemów kontroli wewnętrznej, opracowywaniu procedur, wewnętrznych instrukcji np. elektronicznego obiegu dokumentów.
Zespół Bona Fide ma interdyscyplinarne doświadczenie i jest w stanie zagwarantować bezpośredni kontakt z biegłym rewidentem oraz stabilność zespołu audytującego.

Loading...