Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
Nasze zalety |
43
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-43,page-child,parent-pageid-36,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Nasze zalety

Wspieramy Cię w stałym rozwoju i wzroście pozycji rynkowej

Efekt synergii

Korzystanie z usług Starlit pozwala maksymalizować korzyści płynące z partnerstwa biznesowego. Dajemy Ci możliwość optymalizacji kosztów i skupienia się na Twojej działalności podstawowej – przeniesienie działalności pobocznej poza struktury Twojej firmy pozwala zmniejszyć koszty, skupić się na najistotniejszych sprawach dla przedsiębiorstwa oraz uzyskać wyższą jakość własnych procesów biznesowych.

Gwarancja ochrony Twoich danych

Starlit wykorzystuje produkty informatyczne, które chronią wszelkie dane Klientów. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje poufne informacje finansowe czy operacyjne nie dostaną się w niepowołane ręce.

Do zabezpieczeń wykorzystywane są m.in. produkty z rodziny McAfee. Wszystkie dane są szyfrowane oraz zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych, a nawet przed nieautoryzowanym wykorzystaniem przez pracowników naszej firmy; dodatkowo, informacje chronione są przed utratą w razie awarii systemu.

Codziennie robimy kopie zapasowe Waszych danych, kopie są przechowywane w formie zaszyfrowanej w minimum trzech niezależnych lokalizacjach, co zapewnia pełną ochronę przed utratą ważnych danych.

Przechowujemy również archiwalne kopie zapasowe, by móc odtworzyć stan danych pod koniec każdego miesiąca. Rozwiązania, które stosujemy mają poziom gwarancji rzędu „99.999999999%” co odpowiada utracie jednej z tysiąca kopii zapasowych raz na 100 milionów lat… Możecie spać spokojnie.

Kompleksowe wsparcie

Nasza oferta obejmuje księgowość i kardy, doradztwo biznesowe, pozyskiwanie finansowania ze źródeł zewnętrznych, tworzenie wniosków o dofinansowanie. Wspólnie z naszym partnerami możemy również zadbać o Twoje potrzeby z zakresu zmniejszenia kosztów finansowania zewnętrznego, , miejsca do prowadzenia przedsiębiorstwa czy marketingu.

Ponadto, dzięki współpracy z naszym Partnerem, firmą SentiNode, jesteśmy w stanie zaoferować Ci opiekę informatyczną , począwszy od rezerwacji i wykupu domen poprzez hosting stron, obsługę poczty internetowej, aż do dopasowania systemów do zarządzania kontaktami z klientami czy zaawansowanych rozwiązań ochrony danych.

Nasz zespół to doświadczeni księgowi i analitycy biznesowi, którzy uzupełniają się w działaniach, by zagwarantować Twój sukces.

Loading...
NEWSLETTER