Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
 

Nasz zespół

Starlit to grupa ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach biznesu. W trosce o najwyższą jakość usług zebraliśmy wszechstronny zespół składający się ze specjalistów od księgowości i zarządzania, ekspertów od pozyskiwania dotacji oraz architektów procesów biznesowych.

Na czele filarów firmy stoją:
Joanna Olczyk

Doświadczony analityk biznesowy i Prezes Zarządu Starlit.

Joanna Olczyk

Prezes Zarządu / Kierownik Działu Księgowości

Joanna Olczyk – doświadczony analityk biznesowy i Prezes Zarządu Starlit. Na co dzień zajmuje się modelowaniem procesów biznesowych oraz świadczeniem usług z zakresu rachunkowości, doradztwa operacyjnego i strategicznego. Z wykształcenia magister Finansów i Rachunkowości, ukończyła również studia podyplomowe z Zarządzania oraz MBA (Franklin University, OH, USA).

Aleksandra Olszówka – specjalista w zakresie pozyskiwania funduszy oraz analityk biznesowy. Posiada doświadczenie w zakresie realizacji, rozliczania, zarządzania oraz pozyskiwania finansowania ze środków unijnych. Na co dzień zajmuje się analizą i tworzeniem procesów biznesowych dla Klientów firmy oraz rozwijaniem start-up’ów w branży IT. Magister Finansów i Rachunkowości, studia podyplomowe z Zarządzania, MBA (Franklin University, OH, USA).

Aleksandra Olszówka

Specjalista w zakresie pozyskiwania funduszy oraz analityk biznesowy.

Aleksandra Olszówka

Kierownik Działu Doradztwa
Anna Pluciennik

Doradca ds. organizacji pozarządowych.

Anna Płuciennik

Specjalista ds. projektów

Anna Płuciennik doradca ds. organizacji pozarządowych, w pełnym zakresie: od inspirowania,  zarządzania, bieżącego monitoringu i ewaluacji działań związanych z prowadzeniem organizacji pozarządowej. Specjalista ds. projektów, w tym unijnych w zakresie bezzwrotnego dofinansowania m.in. w obszarach zatrudnienia, włączenia społecznego, edukacji, szkolnictwa, zdrowia i dobrego rządzenia.