Skontaktuj się z nami
Księgowość, zakładanie spółek z o.o.
 

Zalety współpracy

Wspieramy Cię w stałym rozwoju i wzroście pozycji rynkowej

Efekt synergii

Korzystanie z usług Starlit pozwala maksymalizować korzyści płynące z partnerstwa biznesowego. Dajemy Ci możliwość optymalizacji kosztów i skupienia się na Twojej działalności podstawowej – przeniesienie działalności pobocznej poza struktury Twojej firmy pozwala zmniejszyć koszty, skupić się na najistotniejszych sprawach dla przedsiębiorstwa oraz uzyskać wyższą jakość własnych procesów biznesowych.

Gwarancja ochrony Twoich danych

Starlit wykorzystuje produkty informatyczne, które chronią wszelkie dane Klientów. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje poufne informacje finansowe czy operacyjne nie dostaną się w niepowołane ręce.

Do zabezpieczeń wykorzystywane są m.in. produkty z rodziny McAfee. Wszystkie dane są szyfrowane oraz zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych, a nawet przed nieautoryzowanym wykorzystaniem przez pracowników naszej firmy; dodatkowo, informacje chronione są przed utratą w razie awarii systemu.

Codziennie robimy kopie zapasowe Waszych danych, kopie są przechowywane w formie zaszyfrowanej w minimum trzech niezależnych lokalizacjach, co zapewnia pełną ochronę przed utratą ważnych danych.

Przechowujemy również archiwalne kopie zapasowe, by móc odtworzyć stan danych pod koniec każdego miesiąca. Rozwiązania, które stosujemy mają poziom gwarancji rzędu „99.999999999%” co odpowiada utracie jednej z tysiąca kopii zapasowych raz na 100 milionów lat… Możecie spać spokojnie.

Kompleksowe wsparcie

Nasza oferta obejmuje księgowość i kardy, doradztwo biznesowe, pozyskiwanie finansowania ze źródeł zewnętrznych, tworzenie wniosków o dofinansowanie. Wspólnie z naszym partnerami możemy również zadbać o Twoje potrzeby z zakresu zmniejszenia kosztów finansowania zewnętrznego, , miejsca do prowadzenia przedsiębiorstwa czy marketingu.

Ponadto, dzięki współpracy z naszym Partnerem, firmą BetterTrade, jesteśmy w stanie zaoferować Ci opiekę informatyczną , począwszy od rezerwacji i wykupu domen poprzez hosting stron, obsługę poczty internetowej, aż do dopasowania systemów do zarządzania kontaktami z klientami czy zaawansowanych rozwiązań ochrony danych.

Nasz zespół to doświadczeni księgowi i analitycy biznesowi, którzy uzupełniają się w działaniach, by zagwarantować Twój sukces.

Korzyści
item showcase image

Oszczędzasz czas

To my rozwiązujemy Twoje problemy natury księgowej, kontaktujemy się z urzędami i reprezentujemy Cię w razie kontroli.

Sam decydujesz o swoim zaangażowaniu

Współpracując z nami możesz wybrać czy chcesz aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu działań dotyczących Twojej firmy czy pozostawić większość w naszych rękach.

Zyskujesz wsparcie doświadczonej kadry

Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego nie skupiamy się tylko na obliczeniu kwot podatków. W przeciwieństwie do wielu biur rachunkowych nasi opiekunowie znajdą czas żeby porozmawiać o Twoich wątpliwościach i zastanowić się nad rozwiązaniem. Dzięki rozbudowanej sieci Partnerów Starlit, możemy zagwarantować Ci wsparcie u sprawdzonych specjalistów w niemalże każdym zakresie związanym z prowadzeniem firmy.

Możesz korzystać ze wspólnego systemu księgowego

Ty wystawiasz faktury – my je księgujemy. Wszystko przy użyciu nowoczesnego systemu ERP enova, który możesz rozwijać zgodnie ze swoimi potrzebami.

Nie martwisz się pomyłkami

Posiadamy OC w wysokości 200 tys. zł. Ubezpieczenie chroni Cię zarówno w zakresie księgowości, jak i kadr oraz płac.

ZAPYTAJ O OFERTĘ