SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie książek przychodów i rozchodów;
  • przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, VAT;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia;
  • bieżący kontakt z Klientami, rozmowy, spotkania oraz bieżące wsparcie doradcze dla Klientów;
  • BRAK rozliczeń z ZUS, kadry i płace rozliczane są przez firmę zewnętrzną.

WYMAGANIA NA STANOWISKU

  • umiejętność biegłego poruszania się po ustawach podatkowych, których znajomość jest wymagana do rzetelnego prowadzenia KPIR;
  • biegła znajomość rozporządzenia w sprawie prowadzenia KPIR;
  • doświadczenie w prowadzeniu KPIR;
  • otwartość na Klientów oraz chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów Klientów;
  • rzetelność, odpowiedzialność i terminowość.

UMIEJĘTNOŚCI

  • szybkie i sprawne „oko księgowej”;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • mile widziana będzie praktyczna znajomość programu enova, w wypadku braku doświadczenia w pracy na enova oferujemy wsparcie we wdrożeniu;
  • mile widziana będzie praktyczna znajomość angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny.

OSOBOWOŚĆ

Przede wszystkim szukamy profesjonalistów, którzy kochają to, co robią; osób, które są radosne i uśmiechnięte. Ważna jest dla nas umiejętność pracy zespołowej, a także branie odpowiedzialności zarówno za powierzone działania, jak i za cały Zespół. Ponad wszystko cenimy lojalność i uczciwość!

OFERUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE NA UMOWĘ O PRACĘ.

Tworzymy zgrany zespół osób otwartych i pomocnych. W biurze mamy przyjazną i niezobowiązującą atmosferę. Zależy nam na oferowaniu profesjonalnego wsparcia dla Klientów, dlatego dbamy o nasz Zespół.

Gwarantujemy okres wdrożeniowy i szkolenie wprowadzające do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków.

Serdecznie zapraszamy!