ASYSTENT/KA DS. KSIĘGOWOŚCI

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • drukowanie dokumentów księgowych wskazanych firm
  • układanie dokumentów
  • wprowadzanie dokumentów do systemu enova
  • księgowanie dokumentów pod nadzorem Samodzielnego Księgowego
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa spotkań z Klientami
  • zamawianie artykułów spożywczych i biurowych
  • obsługa korespondencji
  • obsługa biura
  • wsparcie prac organizacyjnych biura

UMIEJĘTNOŚCI

  • umiejętność selekcji informacji,
  • umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej
  • umiejętności związane z obsługą komputera, systemów informatycznych, łatwość przyswajania wiedzy w zakresie technologii informacyjnej, pozytywne nastawienie do nowoczesnych rozwiązań IT

OSOBOWOŚĆ

Jesteśmy uśmiechnięci i otwarci na nowe doświadczenia, dlatego do naszego Zespołu szukamy podobnych osób, więc jeśli masz:

  • pozytywne nastawienie do rozwiązywania problemów,
  • wysoką motywację do pracy i dalszego rozwoju w księgowości,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • jesteś dokładny i skupiasz się na swojej pracy

zapraszamy na rekrutację.

Oferujemy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolony Zespół Księgowych da jeszcze większą wartość naszym Klientom, dlatego dbamy o atmosferę i warunki pracy, w końcu spędzamy ze sobą 1/3 doby.

Zachęcamy, aby na rozmowie rekrutacyjnej podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami, ustalimy czy możemy zaoferować Ci to czego szukasz.

Osobom zmotywowanym do dalszego rozwoju gwarantujemy stały dopływ wiedzy dzięki bezpośredniej współpracy z Kierownikiem i Głównym Księgowym. Zależy nam na tym, aby przekazywać naszą wiedzę i wspierać w dalszym rozwoju. Gwarantujemy okres wdrożeniowy i szkolenie wprowadzające do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków.

Serdecznie zapraszamy!