Skontaktuj się z nami

tel5

Partnerzy |
6909
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6909,page-child,parent-pageid-36,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Partnerzy

W-Tonacji-Serca-stowatrzyszenie W Tonacji Serca, to wyjątkowe miejsce spotkań gdzie artystom pomaga stać się przedsiębiorczymi a przedsiębiorcom – odnaleźć sztukę w każdej dziedzinie życia. Stowarzyszenie pomaga ludziom, by skutecznie pomagali sobie nawzajem. Tworzy i doskonali systemy pomnażania dobra – oparte o ideę miłości wzajemnej, wolności i wiary w potencjał drugiego człowieka. Tworzy struktury i narzędzia, dzięki którym darczyńcy oraz wolontariusze mogą dzielić się z potrzebującymi.

centrum kreatywne Ptasia Stowarzyszenie promuje i wspiera inicjatywy społeczności lokalnej. Działa na rzecz rozwoju kultury, edukacji i ekologii. Wspiera wszechstronny rozwój społeczny, osobisty, kulturalny i gospodarczy środowiska. Uczestniczy w działaniach na rzecz rozwoju demokracji i budownictwa społeczeństwa obywatelskiego. Wspiera działania na rzec rozwoju przedsiębiorczości oraz ekonomii społecznej.

Monitorowanie czasu pracy Monitorowanie czasu pracy w firmie. PerforMeter – to aplikacja do samokontroli i optymalizacji czasu pracy. System rejestruju czas używania poszczególnych aplikacji, stron www i czynności wykonywanych z dala od komputera. Program monitoruje i podnosi samodyscyplinę pracowników.

Zachodnia Izba Gospodarcza Miło nam poinformować, że Uchwałą Rady Zachodniej Izby Gospodarczej nr 11/2016 z dnia 21 czerwca 2016, firma Starlit Accounting sp. z o. o. została przyjęta w poczet Członków Izby.

Zachodnia Izba Gospodarcza to założona w 1995 roku organizacja samorządu gospodarczego, której celem jest ochrona i reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych podmiotów oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości i rozwijanie współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Organizuje szkolenia dla przedsiębiorców, spotkania z ekspertami i praktykami, pomaga w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych i społecznych. Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków – przedsiębiorców reprezentujących różnorodne branże.

Media & Kreacja Agencja Szkoleniowa i Public Relations Media & Kreacja to kompleksowa obsługa wizerunkowa dla biznesu, osób publicznych oraz instytucji. Oferuje szkolenia z zakresu mediów społecznościowych, wizerunku i biznesowego savoir vivre.

Media & Kreacja to poparte sukcesami tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych. To także działania public relations w obszarze promocji w internecie, mediach społecznościowych i tradycyjnych.

Agencja współpracuje z fotografami i stylistami. Stworzy wizerunek medialny dla Ciebie lub Twojej instytucji. Przeprowadzi audyt komunikacyjny i zlokalizuje obszary do poprawy. Nauczy Ciebie i Twoich pracowników, jak dobrze promować firmę w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku i Twitterze.

Skontaktuj się przez stronę www.mediakreacja.pl

MANDS logo

MANDS to polski instytut badawczy, który na rynku badań marketingowych i badań opinii działa od 2005 roku.

Realizując projekty, firma stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do klienta, który otrzymuje wsparcie dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Wszystkie projekty badawcze przeprowadzane są przez specjalistów z wieloletnim stażem, którzy działają według wytycznych Międzynarodowego Kodeksu Postępowania w Badaniach Rynku ESOMAR. Poza własną siatką ankieterską, firma posiada wysokiej klasy zaplecze technologiczne, które wspomaga procesy sondażowania, przetwarzania danych i raportowania ich w badaniach rynku i opinii. Instytut MANDS specjalizuje się w badaniach dla sieci handlowych.

mass-emailingSendWheel to skuteczny program do tworzenia i wysyłanie newsletterów, mailingów i autoresponderów. Nowoczesne narzędzie, niezwykle pomocne w promowaniu usług jak i podtrzymywaniu kontaktów handlowych.

futuro-finance Futuro Finance to ogólnopolski Doradca Finansowy, który wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta oraz budowaniem jego bezpieczeństwa finansowego.

Firma dysponuje szeroką gamą produktów inwestycyjno-kredytowych, takich jak kredyty na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, bogatej ofercie oraz wiedzy pracowników, Futuro Finance zawsze pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania finansowego.

SentiNode - wdrożenia informatyczne Firma Sentinode oferuje wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i optymalizacji procesów biznesowych, poprzez oferowanie klientom zaawansowanych technologicznie i jednocześnie prostych w użyciu rozwiązań teleinformatycznych. W szczególności przedsiębiorstwo zajmuje się doradztwem w zakresie informatyki, zarządzaniem urządzeniami informatycznymi, oprogramowaniem oraz zarządzaniem stronami informatycznymi.

Kancelaria KufetaKancelaria Prawna Rafał Kufieta we Wrocławiu działa szybko, dokładnie i skutecznie. Rozwiązuje problemy prawne klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Mamy bogate doświadczenie w obsłudze prawnej spółek oraz innych podmiotów gospodarki. Obejmuje ono w szczególności branżę budowlaną i deweloperską oraz rynek obrotu nieruchomościami, a także efektywne świadczenie usług z zakresu odzyskiwania należności i dochodzenia odszkodowań. Zapewniamy najwyższej jakości pomoc prawną we wszelkich czynnościach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Kancelaria funkcjonuje w oparciu o pracę zespołu doświadczonych prawników – ludzi młodych i doskonale wykształconych, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania.

Loading...
NEWSLETTER