Skontaktuj się z nami

tel5

Asystent/ka ds. księgowości i kadr |
10650
page-template-default,page,page-id-10650,page-child,parent-pageid-10202,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,vss_responsive_adv,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Asystent/ka ds. księgowości i kadr

Podstawowy zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu księgowości dla klientów firmy (księgi handlowe, KPiR),
  • wsparcie w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych dla klientów firmy,
  • udział w spotkaniach z klientami firmy,
  • wsparcie w doradztwie dla klientów firmy,
  • wsparcie w kontakcie z klientami firmy,
  • wsparcie w rozliczaniu projektów unijnych klientów,
  • kontakt z urzędami,
  • obsługa administracyjna biura.

Wymagania na stanowisku

  • podstawowa wiedza z zakresu księgowości i ekonomii,
  • umiejętności związane z obsługą komputera, systemów informatycznych, łatwość przyswajania wiedzy w zakresie technologii informacyjnej, pozytywne nastawienie do nowoczesnych rozwiązań IT.

Umiejętności

  • łatwość w poruszaniu się w temacie przepisów krajowych
  • umiejętność selekcji informacji,
  • umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej.

Osobowość

  • chęć i motywacja do pracy i rozwoju,
  • sumienność, dokładność i terminowość,
  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki, uczciwość,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę.

Tworzymy zgrany zespół osób otwartych i pomocnych. Staramy się o przyjazną atmosferę w biurze, gwarantujemy okres wdrożeniowy i szkolenie wprowadzające do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków.

Serdecznie zapraszamy!